Inscritos

  1. Anibal Aguilera (PUCV)
  2. Nicolás Álamos (PUCV)
  3. Danilo Amigo Peña (U. de Concepción)
  4. Luis Arenas (U. de Chile)
  5. María Paz Barría (U. de Concepción)
  6. Gonzalo Benavides García (U. de Concepción)
  7. Pia Bizama (U. de Concepción)
  8. Claudio Bravo (U. de Chile)
  9. Alex Capuñay (U. de Chile)
  10. Marianela Castillo (U. de Concepción)
  11. Pablo Concha (U. de Valparaíso)
  12. Eugenio Finat (U. de Chile)
  13. Natalia Fredes (USACH)
  14. Stefany Gajardo (U. del Bío-Bío)
  15. Javiera Gallegos (PUCV)
  16. Florence Gillibert (PUCV)
  17. Alejandro González Castro (U. de Chile)
  18. Jorge Gonzalez Cheuquen (U. de Concepción)
  19. Paulo Gonzalez Cayumán (U. de Concepción)
  20. Milene Gutiérrez (U. de Concepción)
  21. Bryan Herrera (U. de Concepción)
  22. Fernando Herrera (U. de Chile)
  23. Sebastián Herrero (Chalmers U. of Technology y U. of Gothenburg)
  24. Eduardo Huerta (USACH)
  25. Teresa Krick (U. de Buenos Aires)
  26. Antonio Laface (U. de Concepción)
  27. Beatrice Lasala (PUCV)
  28. Diego López (USACH)
  29. Giancarlo Lucchini (École Polytechnique, Francia)
  30. Pablo Márquez (USACH)
  31. Yves Martin (U. de Chile)
  32. Carlos Martinez (U. de Concepción)
  33. Gary Martinez (U. de Chile)
  34. Vanessa Martínez (PUCV)
  35. Vanessa Matus de la Parra (PUCV)
  36. Manuel Melo (U. de Concepción)
  37. Ricardo Menares (PUCV)
  38. Gabriela Miranda (PUCV)
  39. Iván Morales (U. de Chile)
  40. Debora Miranda (USACH)
  41. Barbara Núñez (PUCV)
  42. Katherine Ormeño Bastías (U. del Bío-Bío)
  43. Ximena Pastén (USACH)
  44. Gonzalo Peña (U. Católica del Maule)
  45. Patricio Pérez (PUCV)
  46. Sebastián Pérez (U. de Concepción)
  47. Amalia Pizarro (U. de Valparaíso)
  48. Jefferson Prada (U. de Valparaíso)
  49. Nicolás Quezada (PUCV)
  50. Gabriel Ramírez Raposo (PUC)
  51. Edgardo Riquelme (U. del Bío-Bío)
  52. Gonzalo Riquelme (PUCV)
  53. Felipe Rivera Mesas (U. de Chile)
  54. Sebastián Rivera Villagrán (U. de Chile)
  55. Gonzalo Rodriguez (PUCV)
  56. Patricia Rojas (U. del Bío-Bío)
  57. Yamil Sagurie (U. del Bío-Bío)
  58. Natanael Saldías (U. del Bío-Bío)
  59. Tomás Seguel Carreño (USACH)
  60. Axel Silva (USACH)
  61. Danae Soto (PUCV)
  62. Jaime Tobar (USACH)
  63. Romina Toledo (U. de Concepción)
  64. Diana Torres (PUC)
  65. Javier Utreras (U. de Concepción)
  66. Javier Vega Guzman (U. de Valparaíso)
  67. Xavier Vidaux (U. de Concepción)
  68. Victor Villela Chavauty (PUCV)